Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? / Nem tudok...

Mi lehet a baj? / Nem tudok bejelentkezni a Rockstar Games Social Club-ba.

Figyelt kérdés

Amikor be akarok jelentkezni a RGSC-ba, azt a hibaüzenetet adja ki, hogy rossz a beírt email/jelszó, de ez nem igaz, mert a socialclub.rockstargames.com címen ugyanazokkal az adatokkal be tudok jelentkezni.


[link]


[link]


A gépet már háromszor újraindítottam, próbáltam a kompatibilitási módot is, (WinXP-vel) de ez sem segített.

/Windows 7 Home Premium 32 bit - általában elindul a RGSC, de gyarkran írja ki a fenti hibaüzenetet, máskor meg azt írja, hogy nincs internetkapcsolat (pedig van)/


2011. dec. 3. 16:39
 1/5 anonim válasza:
nekem is ez van :/
2011. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül...
2011. dec. 4. 14:19
 3/5 anonim válasza:

Tedd fel a 1.0.7.0-es patchet, az letörli az RSGC kliensprogramot, és játék indításnál csak egy egyszeri bejelentkezés kell a Social Club-ba. Ritkán kiírja hogy hibás a beírt adat, ez a Rockstar hibája ilyenkor, nem a tied. Várni kell egy kicsit, ha nem oldódik meg akkor


[link]


ezt nézd meg. Angoltudást igényel, de szerintem könnyű megérteni.

2011. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sztem az a patch van meg,(majd megnézem) és megpróbálom még1szer :)

am olyan hiba van/volt nekem is, mint ami a support oldalon van! köszi!!

2011. dec. 16. 07:55
 5/5 anonim válasza:

na akkor én is kössz! :)

több éve gta4-ezek, de eddig csak max hetente 1x fordult elő pár órára, most meg gtázni akarok!!!!!

am ha csatlakozok a multiplayerhez, akkor automata uninstall a RGSC magától elvégzi, és az új panellal nincs semmien probléma! :)

2012. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!