Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legyenszíves valaki ajánljon...

Legyenszíves valaki ajánljon egy olyan zenelejátszó vagy -szerkesztő programot, amiben a tempót be lehet állítani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 14:27
 1/7 zeronibble ***** válasza:
Ha mondasz egy olyat, amiben nem lehet, akkor válaszolok ;)
2011. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zeronibble ***** válasza:
Ja, most esik le: lejátszót is, tehát timestretch kell. Minden jobb szerkesztő tudja, Ableton Live-ban talán egyszerűbb.
2011. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt az ableton live-ot, de úgy látom hogy fizetős. Nekem valami ingyenes progi kéne. Tök mindegy hogy csak lejátszó, vagy szerkesztő. Igazából nekem hangoskönyv lejátszásához kéne, amiben igencsak lassan beszél a bácsika, úgyhogy minél gyorsabbra szeretném gyorsítani, úgy hogy még értsem is.
2011. dec. 4. 19:30
 4/7 zeronibble ***** válasza:

Hát, rákerestem, hogy free timestretch, első találat volt:

[link]

Én bízom a nyílt forráskódú progikban, és ez jónak is látszik, meg nem is fiatal.

2011. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lindmayer ***** válasza:
használd a vlc-t
2011. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak, jó a progi :D
2011. dec. 7. 15:11
 7/7 anonim válasza:

A legalapabb Windows Media Playerben is van (ami hacsak nem vagy MAC-es, alap!).

Csak jobb gomb! :)

2017. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!