Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell és hogyan csinálni a...

Mit kell és hogyan csinálni a The Path c. játékban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

én ahogy a PC Guruban olvastam

ott Piroskával vagy és el kell menned a nagymamáig


na viszont ittjön a csavar: mint a kezdő menü helyett is láthatod egy szobában 6 vagy nyolc, nemtudom hány, lányka unatkozik és ezek közül választhatsz, hogy meéy lánykával teszed meg az ösvényt. Minden lámy más más életkorú és más élményekben is részesül. a játék lényege viszont nem az, hogy jó kislányhoz híven csak a nagymamáig menj el hanem hogy vagy-e elég bátor ahhoz hogy letérj az ösvényről (ami szerintem egyben szimbólum is) és hajlandó vagy különféle élményeket átélni, melyek éppen a választott kislány életkorának megfelelően változnak.

a végén összesítést kapsz hogy miket élhettél át, min is mentél valójában keresztül és hogy egyáltalán túlélted e a borongálást az erdőben

2009. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !


tulajdonképpen ha te már játszottál vele akkor konkrétabban az érdekelne, hogyha lemegyek az ösvényről találok mondjuk egy tárgyat pl egy padot annál a zongoránál a szinpadon arra le kell ülni vagy le lehet e egyáltalán vagy mit kell csinálni? mert nekem ac action gombra default az enter n em csinál semmit csak villog a pad képe a képernyő ball oldalán ott pl mit kell csinálni.

ja meg előtte ír egy szöveget amivel lehet vagy kell vmit kezdeni?

2009. máj. 16. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
nem játszottam még vele szóval gamethrough-t nem tudok írni de szerintem nagyon fontosak a szövegek tehát nem árt elolvasni és értelmezni :D
2009. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindegyik lánnyal végig kell járni az ösvényt, és vannak olyan dolgok (pl. a zongora, a lerobban autó) amit nem minden lányt érdekel. Próbálkozz egy másikkal a zongoránál. Nekem pl. az a problémám, hogy nem jellek meg a karakterek, mikor elkezdődne a játék része...
2010. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!