Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket vennétek? Battlefield...

Melyiket vennétek? Battlefield 3 vagy Modern Warfare 3

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek? Battlefield 3 vagy Modern Warfare 3

És miért? mibe jobb "ez" mint "ez" vagy miért éri meg?


2011. dec. 4. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

100 ilyen kérdés van, de leírom újra, mert pont most hagytam abba egy jó kis játékot BF3-al. :D

Szóval igen, mindenképpen BF3.

Miért? Mert mindenben jobb, mint az MW3.

Jobb grafika, jobb fizika (A BF-ben konkrétan minden rombolható, egy szép városrészből a csata végére egy romhalmaz marad, házak dőlnek össze körülötted, falak omlanak le, úgy érzed mintha valóban háborúban lennél.

MW3-ben konkrétan még pl a tévék is golyóállok, nevetséges :D).

Élethűbb az egész, a hangok, a fegyverek. BF-ben a golyónak, rakétáknak idő kell, hogy elérjenek a célponthoz és hat rájuk a gravitáció is, így nagyobb távolságnál ezt mind bele kell kalkulálnod a célzásba. Párszáz méterre egy rohanó ellenfélnél fölé és elé kell lőnöd, hogy eltaláld. MW-ben ahova mutat a célkereszt ott találsz... Az ilyen 360° no-scope, meg quickscope dolgokról ne is beszéljünk, szintén nevetséges...

Csapatmunka. Ez a BF-ben szintén nagyon fontos, csapatmunka nélkül semmire nem mész, össze kell fogni, informálni egymást, mindenkinek a dolgát tenni, gyógyítani, újraéleszteni, járműveket javítani, lőszercsomagokat osztogatni... MW-ben egyedül rohangálsz az apró pályán és lövöldözöd az ellenfeleket.

Jah igen, BF-ben járművek, hatalmas feeling, és a hatalmas pályák, nem nagyszoba méretű körberohangálások mint az MW-ben.

Röviden ennyi jutott eszembe, de biztos van még.

A single playert nem vettem számításba, mert az szerintem mindkettőnél jelentéktelen a multihoz képest.

2011. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előttem válaszoló tökéletesen leírta hogy miért is jobb a bf3...

a MW-t is csak azért veszik meg annyian mert az "call of duty" és az jó és kész...

ezen kívül nincs vele semmi bajom a cod se rossz játék de a bf elveri :P

2011. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez távolról sem, egyszerű. Alapjáraton a BF3 tényleg jobb, de azért nem nagyon lehet összevetni a játékot.

- a BF3nak sokkal nagyobb a gépigénye (így tényleg kidolgozottabb az egész) de az MW3 még a notebookomon is elfut (intel core 2 duo 2,3GHZ; 2 Gb ram, nvidia G320m VGA card)

- Ha este egész napos munka/tanulás után akarsz játszani akkor mw3 mer pörgősebb, gyorsabb. Azaz egy Rambo játék, továbbá könnyebben jutsz játékba mer 4X-5X annyian játsszák.

- Igen a Bf3 sokkal körülményesebb tényleg látványos pályák meg sokkal élethűbb a sniper benne, de erre például nekem nincs energiám este 9kor.

- MW3ban egyszerű összehozni egy csapatot és van egy csomó mód ami a csapatmunkáról szól, és van egy csomó amit egyedül is élvezel.

- A BF3ban nagyobbak a pályák viszont kevés van 9 darab, és nincs killcam szal egy nagy pályán pl (firestorm) simán el tudok bújni és onnan szedegetni le az emberkéket. MW3ban ugyancsak a dinamikus játék miatt nem lehet (hosszabban campelni)

- Mindent összevetve: nekem az MW3 jön be jobban (minden hibájával) együttvéve, de kérdés te mit akarsz:

- MW3 gyors játékmenet kisebb pályák 5-10 max 15 perces menetek rambozás, folyamatos pörgés, ha hibázol kisebb a veszteség

- Bf3 sokkal hosszabb egy menet, kevesebb ölés, nem rohangálhatsz össze-vissza, ha hibázol megesik, hogy percekig rohansz vissza ugyanoda. És fáradtan a játék összetettsége miatt nem nagyon nagy élmény fáradtan játszani kikapcsolódásként. Azok játsszák akiknek 2kor vége az iskolának és ha nincs másnap doga akkor van le tudnak ülni.

Szal a BF3 jobb de kb egy példával szemléltetném, hogy hogyan jobb.:

Este hazajössz éhes vagy csinálsz magadnak egy melegszendvicset teával (elég hozzá egy mikro + teaföző) és nem kell vele szenvedned, vagy csinálsz magadnak egy Sváb jércemellet + főzöl levest, amihez egy egész konyha kell, több a vesződség vele, de kajálás után sokkal boldogabb vagy mint a melegszendvics után. Az én esetemben az MW3ra esett a választás mert azt kényelmesebb játszani.

2011. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amúgy a single playerben meg az egész egyszemélyes ill. 2 személyes játékmód (spec ops + survival) miatt az MW3 felülmúlja a Bf3mat, de a multiplayerrel mindenki sokkal többet játszik szal nem nagyon számít, ami még fontos, hogy a BF3ban nincsen private game az MW3ban meg ha összegyűlik egy adag ember akár te is lehetsz a játéknak a gazdája és te állítasz be mindent)

Ami még a Bf3ban jobb, hogy ott akár 120 ember is játszhat egyszerre MW3ban sajnos csak 18.

2011. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!