Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom telepíteni az Elan...

Berti_92 kérdése:

Hogy tudom telepíteni az Elan Smartpadet a laptopomra?

Figyelt kérdés
Egy Packard Bell EasyNote TK81-esről van szó; gyárilag rajta volt, azonban fogalmam sincs hogy hogyan, de sikerült letörölnöm... CD-t nem kaptam a laptophoz, nincs miről visszategyem.... És most nincs semmilyen szoftver fent, nem tud szegény tapicska semmit, csak mozgatni a kurzort és klikkelni...:S
2011. dec. 4. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy kicsit több információt osztasz meg (pl.: operációs rendszer), akkor esetleg kereshetünk hozzá illesztőprogramot.
2011. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg:


[link]

2011. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg van oldva :D
2011. dec. 7. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:

neked meg a 2 meg 3 ujjas mozgatás?

nekem sehogy sem akar menni, pedig alapból fent volt a progi, de csak az egyujjas megy


plíz válaszolj

2013. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ment mind a 2, mind a 3 ujjas mozgatás/nagyítás/görgetés/bezárás/. minden ment rendesen. Beállításokban nézd meg (a program beállításaiban), mert ki lehet kapcsolni. (ki lehet venni a pipát) :)
2013. jún. 3. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:

néztem, állítgattam mindent, mondjuk nekem egy újabb verzió van meg sztem.nem az a piros színű témás, hanem újabb:D


na mind1 azért köszönöm! :D

2013. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!