Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az AVP 3-hoz lehet valahonnan...

Az AVP 3-hoz lehet valahonnan szerezni magyarosítást?

Figyelt kérdés

Mert itt állítólag ez magyar de a Part 6 az nem jó.



http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


És ez a játékkal együtt van.


2011. dec. 5. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs hozzá normális magyarítás, már én is kerestem. Ahol a legtöbb magyarítás van, az a magyaritasok.hu. Ha itt nincs, akkor máshol csak maszlagot kapsz. Én számtalanszor játszodtam végig, és bár jó lett volna érteni amit mondanak, mégis megvolt a játékélmény.
2011. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.És neked eredeti vagy letöltött mert ha az utóbbi akkor tudnál egy jó linket adni nekem?Mert nálam elindult minden ment csak az egyér látszott és egy fekete képernyő.
2011. dec. 6. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy 3 féle is van. Az egyik 16 GB-ot foglal, ez bolti CD-ről van (mindegyiknek 3.5 GB a telepítője), a másikat szintén bolti (haveromé) CD-ről hoztam, a harmadik pedig internetről van torrent formájában. Nekem mindegyik megy, csak az egyik boltival az a gond, hogy néha ha gyorsan futok, kikapcsol a játék. Keresek egy linket torrenten.
2011. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az egyik, amelyik megvan: [link]
2011. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a legújabb verziója: [link]
2011. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Thank You a válaszokat.Kipróbálom őket.
2011. dec. 6. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!