Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem viszi a gépem a metin2-t...

Nem viszi a gépem a metin2-t amikor el akarom inditani azt irja: soory system does not support 3D graphics, please check your hardwere and system configeration thean try again. Mit csinájak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 12:54
 1/7 DannyZuko ***** válasza:

Azt mondja, hogy a géped nem támogatja a 3d grafikákat nézd meg a hardvert vagy a rendszer konfigurációt és próbáld újra.


Vagy amiatt csinálja, mert valóban nem tudja a képkártyád, vagy mert nincs jól beállítva. mindegyik lehetséges.

2011. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hogy kel :)
2011. dec. 6. 13:08
 3/7 A kérdező kommentje:
+?
2011. dec. 6. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A videokártyádat valószínűleg a Windows vezérli így nem támogatja a 3D-s gyorsítást.Megoldásként ne csak video driwert rakjál fel hanem a videokarihoz járó teljes programot.Ati videokariknál kel a catalistic center ami tartalmazza a direkt draw és az open gl-t is,ezek nélkül nem fog futni szinte semmilyen játék ami egy kicsit is komolyabb grafikával van megáldva.A gyártó honlapján megtalálod ingyenesen.
2011. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
küldene egy URL-t?
2011. dec. 7. 08:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen de még nem tudom milyen videokarid van

Atihoz- [link]

Geforce karival kapcsolatban kérdezz valaki mást nekem mindig radeonom volt és lesz,hülyeséget nem akarok írni.

2011. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Örülj neki hogy nem azok közé a f@ssz0pó 10 évesek közé tartozol akik metineznek. Ajánlom a wowot. Az garantáltan elindul.
2011. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!