Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve ennek a régi számító...

Mi a neve ennek a régi számítógépes játéknak?

Figyelt kérdés
Keresek egy játékot, viszonylag régi, egy télapóval kell házak tetején mászkálni, és különböző kéményekbe ajándékot dobálni. Mindenhogy rákerestem már, de sajnos nem találom és az egyik ismerősömnek lenne "retro ajándék". Köszi előre is :)
2011. dec. 6. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Fuh, a címét én sem tudom, de azt igen, hogy ez (vagy hasonló) játék volt egy számtech újság mellékletén. Azt hiszem PC Guru volt, vagy GameStar, de már nem emlékszem biztosan. 2000-es évek eleji, '90-es évek végi számok egyikében volt. Valahol erre kezdj keresgélni.

Ha meg megtalálod, akkor légszíves írd ide, mert engem is érdekelne :Đ

2011. dec. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem találom, de azért köszi. Várom a további ötleteket :)
2011. dec. 9. 14:58
 3/6 luciferko válasza:

Szia!


Esetleg itt nézz körül:

[link]

2011. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt sem találtam, de azért köszi. Viszont rávezetett több játék és eszembe jutott, a Sint Nicolas-ra gondoltam :))
2011. dec. 13. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez meg nem az, amire én gondoltam. Na mindegy. :Đ
2011. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

nem ez véletlenul?

2012. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!