Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki hasonló programot?

Ismer valaki hasonló programot?

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan programról amit ha a játék közben futtatok kilő 1-2 háttérben futó dolgot, és ettől jóval gyorsabban meg a játék
2011. dec. 6. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tom hogy erre gondolsz-e, de: Game Booster


De előre mondom, ne várd hogy ettől egy 5 éves gépen full HD-ba fog futni a GTA4.

2011. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom, lehet ezaz majd megnézem, megkrédeztem 1-2 ismerősöm erről a programról és azt mondták hogy 1-2 elb*szta a gépüket:/ nem merem letölteni
2011. dec. 6. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Valszeg a haverjaid voltak bénák, mert ahogy utána néztem népszerű program.
2011. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, majd mág utánna nézek, de köszi az infot!:)
2011. dec. 6. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan letöltheted és használhatod. Mielőtt elkezdesz játszani elindítod, a program kikapcsol minden olyan háttér szolgáltatást amik nem szükségesek, hogy fussanak. Ha végeztél a játékkal visszaállítod a funkciókat amit leállított. Ezt szintén a Game Boosterral természetesen.
2011. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!