Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell a háttérképet...

Hogy kell a háttérképet átállítani win7-nél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsika, de rossz linket másoltam be:)Ez Vistára van.
2011. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kb mint xp nél. jobb klikk háttér testreszabása vagy mi és gondolom ott. az enyémen xp van a másikon van 7. de pill megnézem...jobb klikk/személyre szabás/(bal alsó sarok). megnyitod és ott tallózol. kikeresed melyik képet akarod betenni és kész. elmented. többet is lehet de ha csak azt pipálod ki amelyiket akarod akkor csak az lesz de be lehet állítani(bal alsó sarok) hogy váltogasson az elmentett képek között és hogy milyen időközönként. kicsit hosszú lett de remélem érthető
2011. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Tudom hogyan kell. De ezen a gépen nem lehet. Most vettem a laptopot az inviteltől és nem lehet átállítani a háttérképet. Csak ez a bamba ablak van és kész. Elképzelhető, hogy ez a funkció le van tiltva??
2011. dec. 6. 21:17
 5/7 anonim válasza:

Ha W 7 Startered van, azon nincs háttérkép beállítás,töltsd le hozzá ezt az applikációt, ez hozzárakja a listához a 'personalization'-t, vagy Testreszabás-t. Nekem működik.

[link]

2012. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ki fogom próbálni!
2012. ápr. 10. 13:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Működik, köszönöm!
2012. ápr. 12. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!