Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak még ilyen kombinációk...

Vannak még ilyen kombinációk a Crysis 2-ben? És ha páncél módban vagyok akkor miért más a fegyverekkel a töltés olyan mintha durvábban bánna velük?

Figyelt kérdés
A H gombbal a Nanoruha menüt előhozom és ott asszem a 3-mas csoportnál a TAPOSÁST beállítom akkor a "Sétáló Halott" pálya elején ha egyből leugrok az uccára akkor semmi bajom nem lessz ami KB:60méter,de ha nincs bekapcsolva akkor már akkor is meghalok ogyha KB:20méterre lévő üveg rámpára ugrok le azt is a páncéllal együtt.
2011. dec. 6. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és "páncél módban" ha egy letelepített gépfegyvert le akarok választani akkor hogy hogy egyetlen rántással leszedi amúgy meg 3lépésben.Amúgy tök jó.
2011. dec. 6. 21:22
 2/5 anonim válasza:
Na mármost az "Air Stomp"-ban ez egy úgymond játékeltúlozás. Ilyenekre nem gondoltak a Crytek-nél, hogy te, vagy én 60m-ről ugráljunk le. Elvileg a Páncél megvéd, én már ugottam le vele 70-m-ről is!!! A fegyvert pedig azért tépi le úgy, mert a ruhát átkapcsolod Páncél-módba akkor az Adrelalin szintje megemelkedik a viselőjének, mivel tiszta adrelalint fecskendez bele! (Ezt még a kiadás előtt egy honlapon olvastam, ahol leírták a ruha felépítését, működését.)
2011. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon nagyon jó kár hogy nemlehet leugrani 100 vagy 200 vagy még nagyobb magasságból szinte egy karcolás nélkül.Álltalában a Dead man walkin páján szeretek ugrani az elején újra és újra mert naon jó.Amúgy meg honnan tudtál 70métert ugrani?
2011. dec. 22. 23:52
 4/5 anonim válasza:
Nem emlékszem a pálya nevére! De az amikor egy ilyen háztetőn indulsz, és egyikről kell a másik háztetőre ugrani. Aztán Megjelenik egy Ceph-szállítóegység, és le kell jönni a tetőről, megjelennek a Ceph katonák illetve a C.E.L.L.
2011. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez kimaradt, amikor már elértél az utolsó háztetőre onnan le lehet ugrani! ;-)
2011. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!