Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy 8.5gb-os dual...

Vettem egy 8.5gb-os dual layeres verbatim lemezt írtam rá pár dolgot aztán letöröltem de a hely kevesebb lett rajta most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szabad megkérdezni, hol vettél dual layer újraírható lemezt, mert én még élőben nem láttam, csak egyszer írhatót?
2011. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát azt nem is állította, hogy újraírható.....:)
2011. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van dual layeres újraírható lemez. Újra kell formázni a lemezt, mint a normált.

Nero Burning tökéletes rá. Igaz a friss verziókkal próbálkozz.

2011. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző 55 %-oshoz: Dobnál egy linket, ahol lehet venni. Mert leírások vannak ezrével DVD-RW DL-ről, csak éppen bolt vagy webshop nincs, ahol árulnának is. Magyarul: létezik, csak még senki sem látta :)
2011. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Saturnba vettem. De minden normális számítástechnikai boltban megtalálható. Nem értem miért akkor a kuriózum. Nagyon akarod feltöltök róla egy képet valahová.
2011. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az általam ismert számtech boltokban mindig azt a választ kapom, hogy létezik, de nem beszerezhető. A Media Marktban sincs, sőt nem is hallottak róla. Akkor most hogy is van ez?

(Esetleg majd ha egyszer Saturn közelében járok, megnézem.)

2011. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Prohardver.hu az apróban keress rá a Gianni névre.

Nála beszerezhetsz bármit. Budán székel a srác. Azokat a boltokat felejts el, ahol azt állítják nem tudják beszerezni vagy nehéz....

2011. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!