Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Onestep. Exe. A gep inditasako...

Onestep. Exe. A gep inditasakor mindig kiirja h ezt nem tudta megoldani es klickeljek ok-t (megneztem es C-n van de nem tudom mi ez?

Figyelt kérdés

....es aztan

finedrapp.exe(2992)..........

meg properly(0x00000000005)..........allandon figyelmeztet h ezekkel valami gond van

Mit csinaljak veluk?

Virusok?????


2011. dec. 7. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

1. [link]


(mindenképpen szükséges lenne, a Rendszer-visszaállítás kikapcsolása után, újraindítani a gépet CSÖKKENTETT módban, majd TELJES víruskergetés és írtás, NAPRAkészre FRISSÍTETT! Malwarebites' Antimalware progival!

2011. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ez valami virus? Nagyon nem ertek az ilyesmihez...ha pedig virus akkor mit tegyek? Van a gepemen Ad-Aware (itt tanacsoltak h tegyem fel) es ahanyszor bekapcsolom a gepet jelzi h virusvan, scannel aztan karantenbe teszi. Bocs de csak ilyen konyhanyelven tudom elmagyarazni es titeket is kerlek ha valamit tanacsoltok igy magyarazzatok, mert talan igy megertem. Az lenne a kerdes, h akkor karantenba maradhat, vagy le kell torolni amit oda tett? Mindig a C-n kapja ezeket a Trojan.W32.Generic!BT, malware......meg ilyeneket es nem tudom h szabad-e letorolni, ha letorlom nem lesz baja a Windowsnak??? Segitsetek kerlek......felek elromlik a gepem es senkit sem ismerek aknek szolhatnak. Elore is koszonet
2011. dec. 7. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!