Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Office World...

A Microsoft Office World 2007-ben nem lehet semmire sem kattintani, mert azt írta ki, hogy valami nyelvi hibát észlelt. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

El akartam távolítani a épről, hogy újra letöltsem, de azt sem lehet, mert azt írta ki hogy "a program nyelvét a rendszer nem támogatja"

nem tudom mit csináljak, már vsaárnap is ezt írta ki és így hétfőre sem tudtam megcsinálni a házit, de holnap az utolsó határidő és így nem tudom megcsinálni.


2011. dec. 7. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem engedi törölni se magát, telepítsd fel újra, csak másik mappába, másik névvel. Pl. Office 2. Tedd fel az Unlocker programot, az mindent le tud törölni, bármit mond is a gép, feloldja a hozzáférés tiltását.
2011. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy előbb szeded le az Unlockerrel, aztán már telepítheted az eredeti helyére, de nem árt a Registryből is kitörölni az előző nyomát
2011. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2011. dec. 7. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!