Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Problémám van az internettel!...

Berti_92 kérdése:

Problémám van az internettel! Miért nem annyi az annyi? Kifejtem lent!

Figyelt kérdés

Elő vagyok fizetve T-home-os "alap" csomagra -> max le: 5 Mbps, max fel 500 Kbps. Ezt a speedtest is ihazolja, íme egy eredmény: [link] , amugy mindig ehez közeli érték jön ki. Eddig ez király, csakhogy SOHA nem jött még 610-620 Kbps-nál többel semmi se le! SEHONNAN! Tehát sem megauploadról, rapidhareről, torrentes kliensekről, más szerverekről sem, sehonnan! gyönyörűen látszik, ahogy felszökken 600 körüli értékig, majd ott is marad, és kismillió helyről próbáltam mindenféle letöltést már közel két hónapja folyamatosan, szóval az is látszik, hogy nem az oldalakkal meg a szerverekkel van a baj, hogy korlátozzák, hanem az én netemmel... De mi???? :O


Kérlek segítsetek, mert már agybajt kapok ettől!:@


2011. dec. 7. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek az az egy oka van hogy, az nem 600 Kbps hanem 600 KBps ami nyócszor annyi...
2011. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Mértékegységek :


Speedtest : Megabit / secundum

Letöltés : Kilóbájt / secundum


Ha a 600 kilóbájtot veszem akkor az 600*8=4800 kilóbit / secumdum.


Mennyit szeretnél letöltési sebességnek ?


Üdv.

2011. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lindmayer ***** válasza:

a kettő két különböző dolog:

az internetszolgáltatók megabitben adják meg a sebességet, aqtorrent és a böngésző meg kilobyteban megabyteban adja meg

1 byte=8bit

610kilobyte(letöltési sebbeséged)*8=4880kilobit ez durván 5 megabit(a szolgáltatód ezt adta meg)

2011. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lindmayer ***** válasza:
gyorsabbak voltatok
2011. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó, hogyaza!!! Basszus! Köszönöm mindteknek, én frankón nem vettem észre, hogy a szolgáltatók bitet írnak! Most egy világ omlott össze bennem...xD És szerintem észre se vettem volna, ha nem mondja meg valaki...

(a mértékegységekkel nincs problémám, programozó vagyok, de úgy látszik hogy vak is már vagy 3 éve...)


És köszönet a villámgyors válaszokért!:D

2011. dec. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!