Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit és hol kell beállítani,...

Mit és hol kell beállítani, ahhoz, hogy a böngészőkben végre nézhessem a beépülő WMP videókat?!

Figyelt kérdés
Nem indítja el a böngészőkben (egyikben sem) a Media Player videókat a gépem. Már frissítettem plugint, minden hülyeséget, de sztem a WMP-ben kellene valamit állítani. Valaki segítsen mert megőrülök tőle.
2011. dec. 7. 17:41
1 2
 11/16 csacsi2 ***** válasza:

Amire azt írja Windows Media Hang /video.... arra használd a beépülőt! Esetleg frissítsd le ami kell!

[link]

2011. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem a ezzel a plugin dologgal van gond, mert a másik kettő böngészőben sem megy ugyan ez! A WMP-ben kell állítani akkor vmit nem?
2011. dec. 8. 17:48
 13/16 csacsi2 ***** válasza:

Ha nem állítod be mivel játsza le (bármelyik) akkor ne várd hogy lejátsza! Másik, hogy valami el lett állítva, vagy valamelyik másik program akarja elindítani pl.Quick time. Szóval ha nem állítod be nem is fog menni. Lejátszóban csak a lejátszót állítod.

Húzd újra a Mediaplayert és visszateszi magát oda ahol volt.Vagy talán ezeket nézd meg:

[link]

2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na, nekem a WMP beállításokban, ami a képeden van ugyan az van a hálózat fülön, tehát minden be van pipálva ami neked. Viszont! A médiafolyam proxibeállításai üresek, és alatta a beállításokra sem lehet kattintani. pedig minden úgy néz ki mint nálad!
2011. dec. 9. 10:18
 15/16 csacsi2 ***** válasza:

Nézd meg még a biztonsági beállításokat.

[link]

Az Internetes zóna beállításoknál állíts mindent alapértelmezettre. Több 5-letem sajnos nincs az előzőeken kívül (hibás telepítés, Fájl társítás a böngészőben) Mellesleg az utóbbi (alkalmazások) egyszerüen megtalálható legalul van az összes Windows media fájl!

2011. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindent megcsináltam amit írsz, de így se megy :( Köszi amúgy a segítséget!
2011. dec. 9. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!