Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World of Warcraftban szerint...

A World of Warcraftban szerintetek jó kezdés egy night elf druid?

Figyelt kérdés
Első karakterem most kezdtem wow-ozni a taurin!eddig csak próbálgattam ezt azt semmit sem toltam fel nagyobb szintre! De most bleakarök tenni mindent egy kariba! És kiváncsilennék mi a véleményetek a Duduról és a night elf-ről mint fajról! meg hogy ez alliance-s!
2011. dec. 8. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezd el ami szimpatikus, ha nem jön be, kezdesz másikat. Ne más döntse már el, hogy hogy és mit játsszál.
2011. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DannyZuko ***** válasza:

a druida egy sok arcu karakter, sok formja van. tankol, dps-el, gyorsan fut, varázsol, repül ha kell... combo karakter. én javaslom kezdő karinak. szerintem jó döntés. Szerintem az alliance is jó döntés. voltam hordás is, de nem tetszett annyira. igaz sokan azt mondják, hogy ott könnyebb... szerintem ugyanaz.


Szerintem az egyetlen rossz döntésed a tauri. Sok szerveren voltam már, de hidje el mindenki. aki még nem volt off-on. az nem játszott és nem tudja mi a wow. havi 3000ft kibírható és a játék ott jákték.. nem bug és egyedi szájíz szerint átalakított retek...

2011. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!