Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy programot szeretnék, ami...

Egy programot szeretnék, ami összerak sok kis avi fájlt eggyé. Segítség?

Figyelt kérdés

Előre jelentem, hogy számítástechnikai analfabéta vagyok, szóval bocsi, ha hülyeségeket írok. :)

A lényeg, hogy szedtem le youtube-ról videókat avi formátumban és azokat akarom egy avi fájllá konvertálni. Töltöttem le néhány konvertáló programot is, de nem tudom melyikkel lehetne ilyesmit csinálni, ahhoz meg őszintén szólva nincs kedvem, hogy egyesével felrakjam őket, aztán, ha nem jó leszedjem (normális magyar leírást nem igazán találtam róluk). A letöltött programok a következőek: All in one converter, OJOsoft Total video converter, Win Avi All-in-one converter, WInx HD Converter Deluxe, Wondershare Video Converter Ultimate 5.4.3. Ha ezek közül valamelyiket ismeri valaki és biztos benne, hogy jó arra, amit én szeretnék, légyszi írjon! De az is jó, ha ajánlatok valami másik programot és megpróbálom leszedni azt. Köszönöm.


2011. dec. 8. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Windows Movie Maker, egy sávra rárakod mindet és elmented olyan formátumba, amilyenbe akarod.
2011. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Parancsolj :)

[link]

2011. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, mivé szeretnéd összerakni. Ha avi-vá, lesz vele gondod, mert összefűzni csak minden tulajdonságban megegyező filmeket lehet. (video kodek, audio kodek, fps...)

Ha nem szeretnél szenvedni vele sokat, konvertáld dvd-videóba ezeket. ConvertXtoDVD-t ajánlom. Lesz az elején egy menü, ahonnan választhatsz melyik induljon. WinAvi is jó, de már rég használtam, mert a legjobbnak a convertx-et gondolom.

2011. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, VirtualDub a legjobb, de csak akkor, ha megegyeznek a filmek tulajdonságai. Ha igen azt használd!
2011. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! :)))
2011. dec. 8. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!