Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek megéri kiflashelte...

Szerintetek megéri kiflasheltetni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves xbox 360 slimem és hallottam hogy van rá flash de még van 1 év garancia de nincs kedvem kivárni szerintetek várjam ki az 1 évet vagy ne? és hogyha lesz update xboxon akkor azt hogyan tudom hogy ne updatelje?
2011. dec. 8. 14:11
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Ha nem lennének ilyen k.va drágák hozzá a játékok, még én is komolyan fontolóra venném azt, hogy ne tegyem. :D
2011. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor?
2011. dec. 8. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Az update-et nem birod elkerülni ha fel akarsz menni Live-ra vagy új játékkal akarsz játszani ami azt igényli.


Szóval csak úgy tudod elkerülni ha nem Live-ozol és nem játszol új játékokkal amik már az újabb update-et igénylik.


Hogy flasheltesd-e a boxod érdekes kérdés.


Ha ma flashelteted és holnap elromlik lesz pénzed másikat venni?

Ha igen,akkor flasheltesd ha nem akkor ne flasheltesd viszont ha nem lenne pénzed másik boxra,akkor igazán új játékokra sem ezért lehet mégis csak megéri flasheltetni:P Viszont ha flashelteted de nam akarsz update-et nehogy kiüsse a flash-t akkor is elfelejtheted az új játékokat mert update nélkül nem indulnak.


Szóval mind a 2 esetben csak a régi játékokkal játszhatsz amiket már fél áron is vagy 1-2 ezerért is be tudsz szerezni használtan.A kérdés megéri-e azért lemondani a garanciáról hogy régi játékokkal játssz és folyton flasheltetni hogy újakkal már ha lesz flash.Volt már olyan az X360 történetében hogy egy meghajtóra nagyon hosszú ideig nem tudtak flash-t írni vagy már alapból nem csináltak rá mert vannak újabb megajtók.Az MS A boxokban rendszeresen cserélgeti a meghajtókat.Gyártották már Samsung-al,Benq-val,Hitachi-val,LiteOn-al szóval sosem lehet tudni mikor váltanak és a flash gyártók mikor döntenek úgy hogy a te meghajtódra nem csinálnak több flash-t.Ugyan így foyton variálják a játékok tömörítését hogy a flashelt gépek ne tudják olvasni.Szóval nem csak az update-től és a flash kiütésétől kell tartani vagy attóé hogy bannolnak Live-ról hanem attól is lehet tartani hogy a flashed egyszerűen nem fogja tudni olvasni az új játékokat és megint lehet várni az új flash-re és flashelni.


Szóval a az élet a flah-el nagyon macerás,jól gondold meg hogy döntesz.Ha nincs pénzed új játékokra de régebbieket pá ezerért megtudsz venni,akkor ne flasheltesd szerintem,játsz régiekkel sé várj még olcsóbb lesz az új.Ha viszont nem tudsz várni arra hogy az újabb játékok olcsóbbak legyenek és úgy döntesz flashelteted az még nem 100% garancia hogy tudni fogsz játszani a legújabb játékokkal.


Nekem személy szerint a flash-el nem volt gondom,ám azon szerencsések közé tartoztam akik non-stealth flash-t tudtak használni,ez a fajta a flash vitt mindent nem kellett újra flashelni egyszer sem.2 és fél évig használtam majd 3 LED vitte el.Hozzá teszem még garanciás lett volna ha nem flasheltetem,a 3 LED-re 3 év garancia volt.De ha össze számolom mennyi Xbox árát spóroltam meg vele megérte ám ha azt is figyelembe veszem hogy a játék gyűjteményből mennyi az ami ténylegesen érdekelt és vásárlás esetén biztos megvettem volna,már nem is olyan biztos.De mind1.Ám ilyen flash-t már nem csinálnak mert az MS azonnal kiszűri az Update-ekkel ezért miután vettem egy másikat (na nem azonnal) úgy döntöttem nem flasheltetem és nem fogom folyton újra flashletetni meg flash-re várni.Inkább kevesebbet játszok és első sorban a régi játékokkal még az újak olcsóbbak lesznek.Egyetlen játék van amit azonnal megfogok venni ahogy ki jön,a Mass Efect3.Erre az egyre nem tudok várni és erre gyűjtök,a többi rá ér:D

2011. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha veszek egy játékot és rátelepítem akkor indul lemez nélkül?
2011. dec. 8. 17:19
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogyha mondjuk letöltök egy cod mw3-at akkor ahhoz kér updatet?
2011. dec. 8. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha merevlemezre telepíted akkor is kéri a lemezt és update-et az indításhoz ha flashlelve van akkor is ám a poén hogyha változtattak a tömörítési módon akkor nem fogod tudni feltelepíteni sem mert a meghajtót nem tudja olvasni a lemezt.


Nem tudom hogy a MW3 kér-e update-t az még túl drága nekem :P De ha a flash a MW3 után jelent meg,akkor van rá esély hogyha a MW3 kér update-et akkor az amit telepíteni fog nem fogja bántani a flash-t.Viszont másolt lemezről nem tudod updatelni a boxot,csak eredeti lemezről vagy Live-ról.De amúgy ha flashelteted szerintem azt kb annyiért teszik mint amennyibe a MW3 kerül.Szóval ha nálad a MW3 a favorit és azzal akarsz játszani már nagyon csak nincs pénzed rá és azért is akarnád flasheltetni,gyakorlatilag nem jársz jobban.A MW3 árát flash-re kell költened.Akkor már inkább vedd meg a MW3-at és élvezd addig is lesz még garancia a boxodon :)

2011. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!