Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Újra szeretném rakni a...

SOS! Újra szeretném rakni a windows 7-emet de azt akarom hogy meg maradjon a THE SIMS 2 JÁTÉKÁLLÁSOM. Hogy csináljam? Segítsen valaki.

Figyelt kérdés

Újraszeretném rakni a gépemet, viszont nem szeretném hogy el vesszen a The sims 2 JÁTÉKÁLLÁSOM.Tehát ott ahol tartok, azt nem lehet valahogy elmenteni, és Windows újra rakás és sims újra telepítés után onnan folytatni ahol abba hagytam?

Segítsen valaki..hogy tudnám elmenteni a játékállásom?

Esetleg valamelyik mappában egy fájlt kell ráraknom pendrivera?(amit utána vissza tudok másolni ha újra fel van rakva a sims?)


2011. dec. 8. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket mentsd le majd másold vissza:


\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads\

\My Documents\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods\

\My Documents\EA Games\The Sims 2\Saved Sims\

\My Documents\EA Games\The Sims 2\Projects\


Most hirtelen nem tudom mi a pontos elérési útja a Win7 esetén a dokumentjaidnak ( talán users\<usernév>\Dokumentumok ? ) de szerintem biztosan megtalálod!

2011. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen megtaláltam.Nagyon köszönöm neked..:)

Remélem jó lessz:S őh ez biztos jó lessz?

2011. dec. 8. 17:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Őhh nekem a Saved sims mappába nincsen semmi:O

Az nem gáz? légyszí írj vissza:)

2011. dec. 8. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Kellene, hogy ott legyen. Mi van a All user alatt? \users\all users\documents vagy ilyesmi.
2011. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Őh ezzel most nem értettem hogy mit akartál, de

nekem nincs olyan hogy al user nekem ilyen van pl:

C:/Users/Kitty/Dokuments és ezen belül van olyan mappa hogy Download( itt a letöltéseim vannak) meg EA Games (ebbe meg a sims).

És a simsen belül ilyen mappáim vannak:

Cameras,Collections,Config,Downloads,HTTPcache,LockedBins,Logs,LotCatalog,Movies,Music,Nieghborhoods,Paintings,Pet Breeds,Pet Coats,Projects,Saved Sims,SC4terrains,Storytelling,teleport,Thumbnails.

Ilyen mappákat tartalmaz a simsem.De hiába mentem el a játékot, hogy ott folytassam ahol abba hagytam az a mentés nincs sehol itt :O De ha be lépek a játékba akkor normálisan tudom folytatni.De nekem pont egy olyan mentés kellene,csak nem találom..

Azért jó hogy vannak jó emberek akik próbálnak segíteni:)

2011. dec. 8. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!