Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Farming simulator 2011-het...

Farming simulator 2011-het leszedtem a cracket és dehogy sem akarok elindulni, mi lehet a gond? , előre is thx.

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 19:51
 1/4 anonim válasza:
Mit jelent, az hogy nem akarsz elindulni???? Ha akarok elindulok, ha nem akarok akkor nem! Szerintem rosszul tetted fel a kerdest!
2011. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi,téll rosszul tettem fel,nem AKAR,elindulni.
2011. dec. 10. 19:47
 3/4 anonim válasza:
Én viszont nem tudom ennyiből amennyit leírtál, hogy mi lehet a probléma??????? Kicsit bővebben légyszí' hogy mi a "jelenség", hiba üzenet vagy valami más amiből ki lehet indulni!!!!!!! Az hogy nem akar indulni elég tág értelmezhetőségű!!!!! Egyáltalán mi történik amikor játszanál??? Azért firtatom, mert nekem minden tökéletesen működik!!!!!!!!!!!
2011. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez a szöveg jelenik meg:error: data files corrupt. Please reinstall application.
2011. dec. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!