Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom felrakni a...

Miért nem tudom felrakni a windows media player programot a laptopomra? Mit tudtok ajánlani? Infok lenn!

Figyelt kérdés

A telepités elindul, és a licenz igazolását követően kiír egy hibakódot és azt írja, hogy a megadott program nem MS-DOS vagy windows alapú program.Leírom a hibakódot, hátha segít:0x8007047f

operációs rendszer: Windows 7 professional N


2011. dec. 8. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Win 7 profon alapból fent van a windows media player, nekem is ez a kiadás van meg.

Én videó lejásztsára media player classic-ot használok, zenére meg a windows media playert. De szokták még winampot is. Lehet fikázni a WMP-t, de le tudja játszani a zenéket, nekem meg mindegy, hogy 60 mega memóriát eszik a winamp 30ához képest.

2011. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óh, ott volt az N betű, párdon azon tényleg nincs. Szóval Winamp zenére, Media Player Classic filmre.
2011. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És ez kell neked ha WMP-t akarsz:


[link]

2011. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak igaza van. Media Player Classic tökéletes filmnézésre, Winamp pedig zenére. Én ezeket így használom. a WMP mappáját is letöröltem, mert feleslegesnek tartom. Az előbb leírt 2 program tudja amit tudnia kell, mellesleg mindkettő ellátja a másik feladatát is (ha szükség van rá). :)
2011. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak köszönöm az infót, az kéne nekem, de nem találom a megfelelő verziót mert azt írja ki, hogy A frissítés nem érvényes erre a számitógépre. Ebben az esetben mi a teendő, amugy a Windows Update által talált fissitéseket telepítettem, de továbbra sem engedi. Pedig nagyon kéne nekem, mert kell a movie maker, és az csak a wmp segitségével érhető el.
2011. dec. 10. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért? Nekem nincs WMP-m, de Movie Maker-em viszont igen és működik. Azért kell, mert nem tudod mással lejátszani a wmv-t? A Media Player Classic egyszerű, hamar hozzászoksz, nameg az flv-n kívül mindent lejátsz a wmv-vel együtt.
2011. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!