Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem olyan linket...

Tudnátok nekem olyan linket adni ahol letölthetem azt a progrmot amivel webkamerával lehet fényképeni? Előre is

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
*előre is köszi.. bocsi nem tudom milrt töröltem ki :D
2011. dec. 9. 17:33
 2/4 MaXXeGee ***** válasza:
Ehhez elméletileg semmi extra nem kell, ha megnyitod a sajátgépet, ott megjelenik a webkamera (ha fel van telepítve, megjelenik) ott rákattintasz kétszer a webcamra, elindul a kamera, és lesz olyan opció, hogy fénykép készítése :)
2011. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nah igen ez az eggyik bajom. be dugom a webkamerát és nem ad ki semmit. lehet használni meg minden csak ez nem jó rajta. :/ :)
2011. dec. 9. 17:55
 4/4 MaXXeGee ***** válasza:
Akkor lehetséges, hogy nem a megfelelő driverrel, (hanem csak a chipnek megfelelővel) lett feltelepítve, vagy általad, vagy a windows által .. :)
2011. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!