Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó videó tömörítőt hol találok...

Jó videó tömörítőt hol találok a neten?

Figyelt kérdés
vettem fel vidit frapsal és túl nagy lett.windos muvie makerrel és lecsökkent a méret de még mindig nagy.pls help
2011. dec. 10. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A FRAPS pont azért jó, mert tömörítetlen videót vesz fel, így ha meg akarod szerkeszteni, nem romlik többszörösen a minőség. Ha csak nyers, szerkesztetlen videókat akarsz játékokból felvenni, a Fraps nem neked való.


Ha tudod mit csinálsz, használd a Media Coder 2011 -et.

De szerintem nem, szóval az ajánlatom a Freemake Video Converter. Ingyenes és egy ideje magyarul is van, jómagam is segítettem fordítani.

Csak behúzod a videót a programba és kiválasztod milyen formátumba akarod. Néhány formátumhoz a kívánt fájlméretet is megadhatod. Ha értelmes méretet adsz meg és nem viszed túlzásba, akkor talán még akkora is lesz. :)

2011. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Amennyiben ingyenes akkor Any Video Converter

[link]

Állíthatod a tömörítési eljárást, képméretet, hangot....

2011. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megui x264 codec. A 20 gigás videóból 50 megás mp4-et tudsz csinálni, minőségvesztés nélkül
2011. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!