Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent-tel hogyan tudok...

UTorrent-tel hogyan tudok feltölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Beload-ra vagyok regisztrálva és próbálkozok torrentet feltölteni. Mindent úgy csinálok ahogy le van írva, de mégsem jön össze. Nem tudom seedelni a saját torrentemet amit előtte megcsináltam és feltöltöttem.

Mit ronthattam el? Valaki elmondaná nekem mit kellene ilyenkor csinálni?

Előre is köszi!


2011. dec. 10. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha feltöltötted, akkor megjelenik a letöltések között az oldalon. Töltsd le a saját torrentedet, csak így kerül bele a passkey, így látja az oldal hogy forgalmazol. A kliensbe berakod a torrentet, kiválasztod a már meglévő fájlok helyét. Ellenőrzés után 100% lesz neked meg, így feltöltőként kezdesz, és nem letöltőként.


(ajánlott előbb elolvasni, mint kipróbálni ezeket, mert meg is büntethetnek hibás feltöltésért. A kérdésből ítélve mégsem tudod mit csinálsz).

2011. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!

Végigolvastam mindent mielőtt elkezdtem és utána is úgy csináltam meg ahogy oda le volt írva!

Úgy tűnik most működik :)

2011. dec. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!