Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Advanced Archive Password...

Advanced Archive Password Recovery 4.50 milyen fájl kell megnyitni?

Figyelt kérdés

szval letöltöttem és telepítettem. láttam róla videót, de nem tudom hogy mit nyit meg benne (winrar fájlt) http://www.youtube.com/watch?v=9oF_hxhutyg

légyszi segítsetek :o


2011. dec. 10. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy jelszavazott rar-t nyit meg, hogy bemutassa a működést. Te meg azt nyitod meg benne, aminek nem tudok a jelszavát (általában ezek rar fájlok szoktak lenni).


A videó amúgy cseles, mert csak bemutatja a programot, arról nem ír sokat hogy milyen hatékonyságú. Minél hosszabb és bonyolultabb egy jelszó, amit csak brute force módszerrel próbál feltörni, annál több időbe telik, akár évekbe is.

Ha neked van egy fájlod, amiről azt sem tudod hogy hány karakteres és milyen nehézségű jelszóval van ellátva, jó eséllyel azt belátható időn belül semmi sem fogja feltörni.

2011. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy facebookot próbálnék feltörni. az e-mail címét tudom az illetőnek.a jelszava maximum 14 karakter lehet, nem hosszabb. és én tudnék ilyen rar fájlt csinálni ?
2011. dec. 10. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Oh, hányszor, de hányszor kell még ide leírnia az embernek, hogy nincs egy gombos "facebook feltörő" program. Ha kémkedni akarsz valaki után, szerezz be poloskát.
2011. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen kevered a dolgokat. Ez a program jelszavazott fájlok feltörésére van, és már azt is tudod hogy nincs 100% hatékonysága.

A facebook egy online felület, egy titkosított és biztonságos, feltörhetetlen adatbázissal. Ez a program nem is lenne képes hozzáférni semmihez, de te sem tudnád a facebookot feltörni semmivel, mert ilyen nincs. Ami azt hirdeti, azt átverés, és csak ellened használják fel.


Ne is akard, hogy legyen ilyen program, mert ha bárki bárki profilját csak így feltörhetné, a tiéd is pont annyira lenne potenciálisan veszélyben. Amit gondolom már nem akarsz, és a fordított eset sem tetszene.

2011. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért semmi sem "feltörhetetlen", de valóban nincs olyan program, amibe beírsz egy címet és kidob minden adatot...
2011. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm:)
2011. dec. 12. 16:12
 7/8 anonim válasza:
Szoval ha letöltökmegy regisztrálos játékot pl:. Wow akkor feltörhögethetek vele ha tom a ID-t vagy a metin-t
2012. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem... Sőt, semmi köze ehhez.
2012. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!