Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud nekem fótó retusáló...

Valaki tud nekem fótó retusáló programot ajánlani amivel "profin" lehet retusálni? Linket kérnék, lehetőleg magyar legyen :D

Figyelt kérdés
Profi alatt azt értem h. pattanásokat eltüntetni, vékonyítani, szemnél karikát eltüntetni..ilyesmik..
2011. dec. 10. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Photoshop
2011. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Photoshop vagy gimp.

*****

Nem érdemes magyarul használni, ha olyan kell akkor magyar torrentoldalon érdemes utánanézni. Ha nagyon ez kell:

*****


Egyik része a szerkesztésnek, hogy van program, a másik hogy tudod kezelni. Ebben sok segítséget nem lehet adni, pár hét alatt bele lehet tanulni, hogy elfogadható retusálást tudj elvégezni vele. Ha csak úgy mindenből az alapbeállítást veszed, abból nem lesz semmi hasznos dolog, a program a részletes és finom beállítások lehetőségétől jó, amihez viszont tudni kell használni azt. Mivel nincs olyan gomb hogy retusálás, és kész, itt mindent sok tíz-száz kis műveletből kell egyenként felépíteni, és azok hatásából kialakítani a végleges képet. Leírásokat lehet találni a neten Photoshop tutorial keresőkifejezéssel.


Ugyanez működik az ingyenes gimppel is:

gimp.hu



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 2. :D


1.photoshop nem valami jó...

2011. dec. 10. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó a Photoshop, csak használni kell tudni.
2011. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a Photoshop nem jó akkor ott a Corel PhotoPaint
2011. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!