Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dll fájl hiányzik?

Dll fájl hiányzik?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy programot, és telepítettem. Azonban a megnyításkor azt írja ki, hogy "Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert ac1st16dll nem található."


Újratelepítéssel már próbálkoztam 3-szor, így sem jó. Most letöltöttem ezt a dll fájlt, de hová kéne bemásolni?


Köszönöm előre is a segítséget, nagyon fontos lenne!


2011. dec. 10. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Windows/system32

vagy a program telepítési mappájába.

2011. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána ismét újra kell telepíteni? Mert most bemásoltam a mappájába, de nem működik.
2011. dec. 10. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a mappájába raktad és újratelepíted, megint nem lesz ott, mert eddig sem rakta bele, így ez egy végtelen ciklus. A dll fájlokat általában a system32 mappából érik el a programok, így oda másolva általában működni szoktak.
2011. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 _Jessy_ ***** válasza:
Crackelt AutoCad? :) Olvasd el a telepítési útmutatóját (nem a hivatalosat), ott kell legyen valahol az is.
2011. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld gomb. Bemásoltam a systembe, most már működik. Igen, valóban Autocad.
2011. dec. 11. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!