Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiányzó hal. Dll fájl, mi...

Hiányzó hal. Dll fájl, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A történetem: feltelepítettem a Win 7 a gépemre, majd a Windows Xp - t is (azt más HDD re, ergó particióra). Majd EasyBCD-vel, megcsináltam a boot fájlt. Ment is a dolog, szépen bejött az ujraindításnál a win7 és winxp választó gomb, mind2 oprendszer működött mert dolgoztam rajtuk. Majd (nem tudom köze van-e hozzá)vettem a gépembe, még 4 Gb ram-ot, (már volt 4 Gb benne) azonban első indításnál valami gubanc volt és kifagyott a bisom....reset....ekkor valami bios cmos dolgot irt ki, és megvariálta a bootolási particiókat. Miután visszaállítottam a helyes sorrendet ment is a Win 7. Azonban ma el akartam indítani a Wind Xp és ezt a kapom: hiba nem található a hal.dll fájl. Visszamentem Win 7 be, és megnéztem, mind a win7 alatt mind pedig a winxp alatt megvan a hal.dll fájl.:S Mi lehet a gond? arra gyanakszom hogy valamilyen módon sérült a boot fájl... miként tudnám helyreállítani? nagyon fontos lenne hogy ujratelepítés nélkül helyrehozzam.Köszönöm előre is, és bocsi a terjedelemért..
2011. dec. 10. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2011. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hányszor volt nekem is ilyen gondom. Mindig újra kellett az egész op. rendszert telepítenem. Mígnem találtam végre egy olyan programot, amelyikkel ezt ki lehet küszöbölni. A neve "COMODO TIME MACHINE". Ez egy olyan ingyenes rendszer-visszaállító program, amely az MBR-be (master boot record) ágyazza magát, tehát még az op. rendszer indulása előtt elérhető. Amióta ezt használom, azóta nem kellett többet az újratalapítéssel vesződnöm. Pl. ha vírusos lett a gépem, a pc indítása után megnyomtam a "HOME" billentyűzet gombot...

A többit megtudhatod, ha letöltöd a programot.

2011. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!