Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MI a véleményetek a monter...

MI a véleményetek a monter wow szerveről és a tauriról melyiken éremesebb játszani? Hol több a bug pl?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a Tauri WoW 3.3.5-ös patch alatt megy WOTLK.

Csak magyarok vannak, vannak hülye emberek, de jó fejek is. Bugok meg-meg fordulnak de azért el lehet játszani. A magyar törtök közül szerintem a legkevésbé szarabb a Tauri RS. (persze ha úgy vesszük hogy az összes magyar tört szerver szar)


Monster WoW- sok magyar is megfordul rajta, de ezen a szerón kb minden nemzetiségű embert találni. Ez Cataclysmes, sajnos több infóval erről nem tudok szolgálni. keveset játszottam ott.

2011. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Taurin van pár karakterem csak elég elmaradotnak találom ezt a szervert fél éve játszottam utoljára és akkor is 3.3.5a volt :S

eért gondoltam a monsterre csak a catás tört szerókra sokan mondják hogy bugos ezért nem tudok dönteni :D annyit meg nem játszok hogy érdemes legyen fizetnem érte ...

2011. dec. 11. 12:14
 3/4 anonim válasza:

monster wowról sajnos nem tudok, nézd meg honlapján, biztos van neki. Taurin 2 éve játszom, bugok előfordulnak, de nem vészes, mert folyamatosan javítják. Jővő dec-ben jön be ICC aztán meg majd utána valamikor cata. Catát sokan dicsérik, viszont van aki azért játszik taurin, mert mivel eredetin volt, cata csökkentette a játékélményt. Én még nem játszottam catácal, nem tudok véleményt mondani, de tauri elég jó. 2x XP rate van, ami majdnem blizzard szinten van ugye, dc-k ritkák.

www.tauriwow.com oldalon megtalálsz dolgokat.

2011. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Maradtam taurin jobb ez így :D de mi 2012 decemberben jön csak ic?
2011. dec. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!