Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki elmondaná nekem, hogy...

Valaki elmondaná nekem, hogy hogyan lehet rendesen beállítani a HyperCam 2 nevű programot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom beálltani! Elindul a felvétel, és van, hogy a felvétel szaggat (amikor visszanézem) Van olyan, hogy hogy a felvett darabból csinál nekem vagy 8-9 darab 20-30 másodperces videót ami visszajátszáskor szaggat! Van, hogy szaggat a játék(ez engem annyira nem zavar) de utána meg ott vagyok, hogy megint 10-15 darabot csinált abból az 1-2 perces felvett videóbol, és akkor meg ott is szaggat! Egyszer mintha már majdnem beáítottam volna rajta, hogy a játék nem szaggatott, és amikor visszajátszottam, akkor meg egy darabban volt az egész csak szaggatott! Hogyan kell beállítani azt, hogy rendsen menjen? A Startsky&Hutch nevü játékot próbálom felvenni, ha be tudnám állítani! A gépem tulajdinságai:


HDD:80GB (ebből 75,6Gb a szabad op.rendszerrel alapból!

Videókártya: Ati Radeon HD 5550 1GB DDR2

Processzor: 3.0 GHz

RAM: 1GB

Op.rendszer: Windows XP SP3


Mi lehet a gond? Vagiyhátlégyzsi mondjátok meg nekem, hogy mit hogyan kell beállítani, meg minden!


2011. dec. 11. 11:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!