Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NfS Shift 2 UNLEASHED miért...

NfS Shift 2 UNLEASHED miért nem indul?

Figyelt kérdés

Letöltöttem, crackeltem minden királyul ment addig amíg el nem indítottam a játékot.

De ekkor hibát irt ki:

Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert PhysXLoader.dll nem található. Az alkalmazás újratalapítése megoldhatja a problémát.


Volt egy mappa abba a .rar fáljba amit letöltöttem PhysX címmel abba egy alkalmazás ami telepíteni akart valami ilyen PhysX cuccot de ott meg mikor főkönyvtárat kellet választani akkor meg azt írta ki hogy a régi változatot nem lehet törölni.


NVIDIA GT430 vidikártyám van 2 hónapos.

Mi lehet a gond? Szerintem másokkal is van ilyen úgyhogy segítsetek lécci.


2011. dec. 11. 17:21
 1/3 Donyi1988 ***** válasza:
tölsd le ezt ez szerintem megoldja. ez egy 3d-s környezetjavító csomag az n-vidiákhoz.elengedhetetlen az uj játékokhoz.írj ha működik.
2011. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Donyi1988 ***** válasza:
2011. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez volt a mappába. A főkönyvtár válaszatásnál meg ezt írja ki:

A szolgáltatás kívánt használata a hálózati erőforrás nem érhető el. (angolul) és csak kilépni tudok a telepítőből.

2011. dec. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!