Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal csinálták...

Milyen programmal csinálták az 1 Akatsukis életét?

Figyelt kérdés
Egy akatsukis élete:sorozat Fekete Danitól
2011. dec. 11. 17:47
 1/8 anonim válasza:
egy féltéglával és egy eperrel
2012. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
pontosan úgy ahogy az előző írta :D annyit még hozzátennék hogy: EAÉ FOREVEEEER <333
2012. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
pontosan mint az első és előző 1AÉ és Hidan 4ever :3
2012. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hálála után nem sokkal felbukkantam én,

Hű társam a motvie maker, nameg a paint!!!(Kisame)

XD

2012. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
..sorozatom kemény nem mint a tejbedara szívatás az van és aki kapja Deidara!.. xD
2012. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
...Mert én nem vagyok Omnistrife a magyarok ezt díjazzák a sorozatom egyéni csak azt ne mondd, hogy koppintás...
2012. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó hali kicsi közepes és legnagyobb népek jövök nektek egy kis felvilágosító beszéddel,biztos hallottatok már a Fun With Akatsuki-ról, ha mégsem hát szégyelljétek össze-vissza magatok.Na figyeljetek s eresszétek a mancsból a Lasagne-t az FWA Izraelben született tyű azannyát.Alkotója nem más Alex Novikov/Omnistrife,subidubi-dú és Wookie-Wookie vátty.Crispy-t és vak Itachi-t is ő teremtette,hogy ki az a Crispy sattaratateremtette.Omni egy teljesen új műfajt hozott létre minden kis p*csös amcsi rajongott érte.Senki se hitte volna hogy ez Omni gyengéje így hát egy megoldást talált,szegényke :( .Beadta az izgő-mozgó-buzgó rajongóknak, hogy feldobta a pacskert és az örök-mezőkön nyaral.Halála után nem sokkal felbukkantam én,hű társam a Movie-Maker nameg a Paint.Sorozatom kemény, nem mint a tejbedara,szivatás az van, és aki ezt kapja: Deidara.

-Mert én nem vagyok Omnistrife és a magyarok ezt díjazzák a sorozatom egyéni csak azt ne mondd hogy koppintás,ha viszont nem tetszik azt meg lehet mondani-mondani-mondani!!


Ezt mind fejből,köszönöm szépen!!

2012. márc. 24. 08:26
 8/8 anonim válasza:
Nincs mit
2012. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!