Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van különbség a megvásárolt...

Van különbség a megvásárolt és a letöltött windows oprendszer között?

Figyelt kérdés
ha van akkor mi? mitől jobb egy megvett,mint egy letöltött buheramentes rendszer között?
2011. dec. 12. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha win xp-hez guglizol egy eredeti kódot akkor semmi különbség, de pl: 7-nél már okosabban oldották meg, szal ha crackelt az os-ed akkor nem tudod igénybe venni a biztonsági frissítéseket.
2011. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor én kivétel vagyok? Mert nekem is letöltött Windows7 van, egy Daz loaderrel aktiválva és az automatikus frissítéseket is igénybe veszem, de ugyanúgy "eredeti" marad. Nem vinnyog, hogy "Szoftverhamisítás áldozata lett" vagy ilyesmi.
2011. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát, hogy a letöltöttért súlyosan megbüntetnek, míg a boltiért meg nem.
2011. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jenci ***** válasza:
Nincs semmi különbség.Ugyanúgy frissíti magát a letöltött is.
2011. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából minőségbeli különbség akkor nincs,nem omlik össze hamarabb meg ez az hogy ha letöltöm.
2011. dec. 12. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak letöltött OS-t használok s eddig semmi gond nem volt velük.Nincs pénzem venni egyet :D
2011. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DannyZuko ***** válasza:
nincs különbség köztük. az eredetiket csócsálják meg a crackerek és azokat töltöd te is le, majd adsz nekik reg számot stb... nyilván nem vesznek ki belőle semmit...
2011. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Win7-eknél nem buherálják, bolti ugyanolyan mint a letölthető netes. XP-nél szoktak cuccokat rakni hozzá meg minden, de ezt feltelepítés után, vagy még telepítés közben észreveszed. Én eddig csak letöltött OS-t használtam és jelenleg is egy olyan van a gépen, de még nem zártak börtönbe. Ha engem börtönbe zárnának, akkor a többi néhánymillió embert is oda kellene. Mellesleg már én is buheráltam egy XP-t. A legegyszerűbb XP-t Vista-sítottam és módosítottam néhány beállítást, nameg Drivert adtam hozzá. Ha sikerülne a telepítőjébe integrálni az aktiválókódot, hogy telepítés után ne kérje, fel is tölteném a netre és megnézném, meglincselnének-e a zsernyákok. XD
2011. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!