Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítés USB. Ről?

Windows 7 telepítés USB. Ről?

Figyelt kérdés
Na szóval a gépem már egy j ké hónapja elcsesződött anynit csinál h bekapcsolom és csak a fekete hátérnél villog az a kiskuryol izé :D szóval rászántam magam h megpróbálomujratenni de azagond h teljesen kezdővagyok ilyen téren leszedtem egy windows 7-et torrentről és mivel nincs perpill DVD iróm rátettem USb-re és amikor bekapcsolt a gép nyomogadtam az F8-at és kiválasztottam h USB és ugyan azt történt mint amikor bekapcsolom ..xD tudom tudom biztos teljesen alap hülye szar kérdés de nem értek hozzá és aki csak kötsözködni tud annak csókolom aki pedig segíteni akr annak nagyon köszi :D (bocs a hibákért)
2011. dec. 13. 21:36
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
2011. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is usb-ről telepítettem... nekem nem volt semmi gond.
2011. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!