Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Might and Magic Heroes VI-SKID...

Might and Magic Heroes VI-SKIDROW. Miért nem megy?

Figyelt kérdés
Feltelepítem, át másolok minden fájlt a SKIDROW ( crack ) mappából, és még se megy, azt írja mikor rá nyomok, hogy elinduljon a játék, hogy a windows keresi a problémát, mert nem megfelelően indult el a játék, mit tegyek? ( windows 7, és 7,5 értékelést kapott a gépem )
2011. dec. 14. 19:42
 1/2 anonim válasza:
nekem 1 óra sakkozás után az vált be,hogy a vezérlőpultban töröltem az ubisoft game startert vagy mit és utána becrackeltem mégegyszer,úgy elindult nagy nehezen, de szaggat 1 kicsit, nagy gépigénye van a játékhoz képest :/
2011. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 geronimoh válasza:
1/1 én u.ezt megcsináltam amit irtál de ezután ha elinditom azt irja ki h "A Heroes of might and magic vi hibát észleltm ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük" . Na most ienkor mi van?
2012. dec. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!