Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy hogyan kezdjek el csináln...

Hogy hogyan kezdjek el csinálni játékot Unreal Development Kitben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon szeretnék játékot csinálni udk-ban csak most kezdtem el tanulni informatika szakon.Vagyis 9-edikes vagyok.Még az alap dolgokat tanulom mint logikai kapuk,logikai műveletek stb.Programozni csak 11-12-edik körül tanulok.Nagyon megköszönném ha valaki tudna olyan oldalt ahol meg lehet tanulni a programozást vagy a scriptelést :D
2011. dec. 14. 20:25
1 2
 1/11 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha már tanultok informatikát akkor talán már hallottál a GOOGLE szolgáltatásról.

[link]

tessék itt van rengeteg bemutató videó a használatról trükkökről... biztos van benne sok jó ötlet amit tudsz hasznosítani

2011. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

3D Buzznak van Unreal Technology tutorialja [link]


Ha nem ragaszkodsz az UDK-hez, a Digital Tutorsnak van Unity trainingje [link]

Ugyanígy van a 3D Buzznak is, az övék már kicsit teljesebb. Még MMO development classuk is van. [link]

2011. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Yah igen azt lehet hogy kihagytam hogy magyar nyelvű anyag kellene.Első válaszoló szerinted nem tudom használni a Googlet? Oo
2011. dec. 15. 20:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Ehhez a pályához pedig muszáj lesz angolul megtanulnod, különben nagyon nyögvenyelős lesz a dolog, kezdve azzal, hogy magyar nyelvő oktatóanyag csak könyv formájában létezik (interneten még egyszer nem láttam, bár nem mintha kerestem volna) és az sem túl jó.
2011. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudok angolul de azért mégis jobb lett volna magyarul.Köszönöm a választ kedves utolsó :D
2011. dec. 16. 13:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Szóval,mivel azt kérdezted,hogy kezd el..ezért leírom.Először megtanulod a pályaszerkesztést,aztán világítás,actorok,moverek stb...Itt egy hosszabb ideig gyakorlod az Architektúra készítését" aztán,script,animáció,stb..hosszú folyamat ez,de kezdj a pályakészítéssel.Mingy linkelek neked tutit hozzá.
2011. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :D
2011. dec. 30. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is elkezdtem szórakozni vele.Hát amiket leműveltem.De először tanuld meg használni.Megtanulod igaz egy két hónap mire nagyjából tudod de ezzel a motorral egész jó játékot lehet ki hozni.egyébként milyen stílusut akarsz?
2012. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valami ügyességit gondolkoztató játékot szeretnék csinálni,később pedig egy kis rpg-t :D
2012. márc. 29. 18:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Az jó.Sok sikert hozzá.Egyébként melyik verziót használod pontosan?
2012. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!