Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most fogok venni egy új...

Most fogok venni egy új szgépet.2×4 giga ddr3 ram,1gigás videókártya 4magos proci,1 terrás vinyó. Ha xp-t telepítek erre a gépre, működni fog rajta? Ki tudom xp-vel használni ezt a teljesítményt?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne mert win7-et ajánlanak..De azzal a legtöbb játék nem kompatibilis, amugy is útálom a win7-et.:D
2011. dec. 15. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod vele kihasználni. A 64 bites XP egy okádék fos, a 32 bites pedig nem tud megcímezni 9GB memóriát.


Az pedig, hogy a játékok nem kompatibilisek vele, baromság. Nekem 10 éves játékok is elmentek vele. Biztos van, ami nem kompatibilis, de nagyon kevés, azokhoz meg fel lehet tenni Virtual PC-be egy XP-t.

2011. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami ment XP-n megy win7-en is. Meg azért utálod a windows 7 et mert régóta xp-n vagy és félsz az újtól.
2011. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem félek az újtól.. csak egyik ismerősöm laptopján is win 7 van és szimplán szar.. programokat nem enged feltelepteni.. Még a stronghold crusadert sem.. Ha felteszek egy game-t nem indul rajta mert kiírja h kompatibilitási hibát észlel...

Am dungeon keeper 2, yugioh, age of empires stb.. meg ezekhez hasonló játékok is mennek win 7-en?

2011. dec. 15. 12:17
 4/9 A kérdező kommentje:
mondjuk nekem asztali gépem lesz, nem laptop...:/ Lehet h ezek működni fog.. nem tom..
2011. dec. 15. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ha az UAC-ot kikapcsolná a haverod, akkor minden simán feltelepülne. Nem rinyálna a Win7 semmilyen telepítésnél.
2011. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És azt hol kell kikapcsolni?
2011. dec. 23. 11:56
 7/9 pWn3r®™ ***** válasza:
Start -> Keresőbe -> Kiadja, hogy Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása -> Azt a csúszkát teljesen lehúzod és rámész az OK-ra.
2011. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pWn3r®™ ***** válasza:

*Keresőbe -> UAC

Kimaradt, bocsi.

2011. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2011. dec. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!