Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem gyengébb gépem van és a...

Nekem gyengébb gépem van és a World of Warcraftal játszok és azt hallotam hogy van 1 olyan program amivel gyengébb gépeken is jól futne az vagy másik játék is és mi lenne aenek a programnak a neve? Honnan lehet letölzeni? Hogy müködik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek is tanulj meg helyesen írni! Tisztícsd ki a géped úgy hívják a programot.

- Kihúzod a gépedből az összes kábelt.

- Leszereled az oldalát

- Kompresszorral min 10barral fújod. (azért nem többel mert még a végén baja lesz)

2011. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy kitisztítja közel ugyanúgy szaggatni fog, persze néha nem árt. A program neve hardvervásárlás anyuval.
2011. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen program nem létezik. Fogod a VGA beállításokban, és ha van Előre Reprodukált Képkockák Maximális Száma menüpont, akkor szépen optimalizálod. Vagyis ha erős procid van, de gyenge VGA, akkor felhúzod 8-ra vagy amennyit enged maximálisan, szóval a legnagyobb szám. Ha gyenge a proci, de erős a VGA, akkor ezt a számot a legkisebbre vagy 0-ra állítod. Az optimális beállítással megszüntethető a szaggatás. Amennyiben mégis szaggat, veszel egy jobb VGA-t.
2011. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól jön a kiporolás, meggátolja a felmelegedést (némileg), de teljesítményben nem fogsz észrevenni különbséget, esetleg egy keveset. bár egy töredezettségmentesítés, nem használt és felesleges fájlok-törlés némi javulást hoz. + mmeg kell keresni a legújabb drivert a VGA-hoz, ez is segít, sőt ez javít a legtöbbet a teljesítményen.
2011. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!