Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legszebb, legtisztább...

Melyik a legszebb, legtisztább grafikájú 3D-s játék?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szebb és ha a géped nem viszi a 3d-t akkor teljesen mindegy. Amúgy te most flashra gondolsz ami a neten van? mert az alapjátékok is mind 3d-sek például cod2

de ha olyan 3d-sre gondolsz ami kijön a képernyőböl azok 2010 után vannak főleg...

2011. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nem, bizonyára félreértettél. :). Olyanra gondolok mint az Aliens vs Predator 2010, vagyis annál is jobb, persze szerintem a Crysis 2 bár szépen megy, elég homályos a Motion Blur miatt, ami nem igazán tetszik. Szóval az AVP 3-hoz hasonló játékokat keresek XD
2011. dec. 15. 18:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a Crysis2-ben zavar a motion blur, kapcsold ki.
2011. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Battlefield 3


Ezen kívül nem igazán van most h

deszép játék, mivel a konzolok gyengék hozzá, PC-re meg nem igazán éri meg gyártani játékot.

Majd 2-3 év múlva lesz egy hatalmas ugrás grafikailag, amikor jön a nextgen konzolduó.

2011. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Crysis-ben hogyan kapcsolhatom ki? Mert a beállításokban csak a felbontást lehet állítani, a graf minőségét pedig egyszerre húzni. Értsd: 3 választás van: Graf minősége- alacsony, közepes, vagy magas. Külön beállítások nincsenek benne. VGA beállításaiban nem lehet? Nvidia Vezérlőpultra gondolok.
2011. dec. 15. 18:44
 6/14 anonim ***** válasza:
A Need for Speed The Run se rossz full graf-on
2011. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
OK, köszi szépen. Mellesleg melyik részétől kezd a NFS jó minőségű grafikával dolgozni?
2011. dec. 15. 19:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Crysis 2 régebbi verziója van meg neked. Nekem eredeti, és automatikusan frissít. Már részletesen be lehet állítani a grafikai minőséget.
2011. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, bolti CD, talán 1.1-es verzió. 3D-s menü, részletes beállítások, csak nem a grafikánál. :( Mellesleg leszedtem hozzá egy Advanced Graphics Options-ot, azzal maxra lehet total állítani. De sajna nem veszek észre különbséget a játékbeli max és a plusz opciók max beállításaival.
2011. dec. 15. 21:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Az advanced options-el tudod részletesen beállítani a grafikát. És ott van az amount of motion blur is, azt állítsd disabled-re. Már nem tudom pontosan, hogy mitől lesz szebb a grafika, de azt hiszem, hogy valamelyik frissítés után javítottak itt-ott az effekteken.

Viszont ha a géped erős, és bírja a DX11-et, akkor érdemes letölteni a hi-res texture pack-et és a DX11 pack-et, ami tényleg sokat fog javítani a megjelenésen (és sokat csökkenteni a játék sebességén...)

2011. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!