Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A két játék közül melyiknek...

A két játék közül melyiknek van jobb grafikálya, fizikálya és megvilágítása?

Figyelt kérdés

Stalker Shadow Of Chernobyl

Stalker Call Of Pripyat


2011. dec. 15. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztori és helyjesírás már nem is fontos, mi?
2011. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A Pripyat később jött ki két évvel, így több technológiai újítás fért bele.

Vagy jobban tudsz angolul, mint magyarul, vagy csak másoltad a két címet.

2011. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szóval az 1-nek a sztori mind a két résznél nagyon jó nekem.

A 2.-nak meg annyit hogy ellnézést az írásért mert én is észre vettem csak nem bírtam odaírni mert lekapcsolt a képem.

2011. dec. 15. 21:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Istenem, mit tettél...
2011. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és ha a sztori nagyon nagyon jó de a grafika minimun nincs Stalker minőségben akkor akár milyen jó a játék nem érdekel.De ha jó nagyon a grafika PL:Crysis 2(A többi krysis nekem szart se ért)Far cry 2 stb akkor már tökéletes a játék ha szépen néz ki de ez én vagyok.
2011. dec. 15. 21:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy hogy mit tettem?
2011. dec. 15. 21:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Te lennél Isten?
2011. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mivan????
2011. dec. 15. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyszerűen eldönthetted volna a kérdést két jó minőségű youtube-videó összehasonlításával. Ami nekem jó, lehet neked nem jó, és ahogy fogalmazol, te valamilyen giga-mega minőségre élvezel. Akkor jobb, ha látás alapján te döntöd el. Sajnos nem tudok segíteni, én a 90-es években voltam gyerek, ahol a játékélmény volt a fontos, nem az, hogy milyen szögben és mennyire szépen csillog a napfény a vízen...
2011. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké.Nézd igazadvan a játék élmény nagyon fontos.Csak a SoC-nak mindha jobb lenne a másiktól ezért kérdeztem,de nálam minden game közül a Crysis 2 a kedvencem olyan szinten hogy ez egy tizes skálán 10-est kam míg a többi 2-3 körül.Ott például egyáltalán nem érdekel a sztori csak az ahogyan kinéz tehát a szépsége a mozgás közben és aember feletti teljesítmény a NANORRUHA-nak köszönhetöen ami sajna sose leszz nekem éppen ezért játszok vele mert be kell érni ezzel meg a többi játéknális ez van.
2011. dec. 15. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!