Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérem valaki segítsen! Win7-en...

Kérem valaki segítsen! Win7-en hol lehet azt beállítani, hogy amikor bekapcsolom a gépet magától alapból milyen programok induljanak el?

Figyelt kérdés
Lehet h hülyén fogalmaztam, de pl.: mindig bekapcsolódik a daemon tools, és nincs is rá szükségem, vagy a java vagy torrent.. valaki help me! :ss :)
2011. dec. 16. 17:06
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg egy aidával vagy everesttel , azokon belül a szoftver fül->automatikus indítás.Kiválasztod a nem kívánt alkalmazást,és rányomsz az eltávolításra. Én így szoktam kilőni a fölöslegesen induló vacakokat. Nekem így volt egyszerű,de lehet hogy más jobbat tud javasolni.
2011. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nyomj WinKey + R billentyűkombinációt.

2. Írd be: msconfig

3. Enter


Az utolsó előtti fülön szedegesd ki a pipákat onnan, amik nem kellenek.

2011. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lindmayer ***** válasza:
de ha valamiről nem tudod hogy micsoda azt nehogy leállítsd, mert lehet hogy valamilyen fontos alkalmazás nem fog indulni
2011. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben :) és köszönöm. :D
2011. dec. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!