Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írna valaki egy Avast licence...

Írna valaki egy Avast licence kulcsot?

Figyelt kérdés
ilyet: xxxxxx-xxxxxx-xxxxxx

2011. dec. 17. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
xxxxxx-xxxxxx-xxxxxx
2011. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz és kapsz kulcsot ingyen...
2011. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ingyenesen regisztrálhatod (Avast AV Free-t, értelem szerűen), a fizetős verzióért pedig én nem adnék pénzt, akkor már inkább Eset vagy Kaspersky terméket vennék.
2011. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
regisztráltam 1 éve és lejárt ez a szar
2011. dec. 18. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálj újra! Vagypedig telepítsd újra.
2011. dec. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Valaki nekem is segítene! E-mailben megvan a licenszkulcs.

Ha az avastot megnyitom és rámegyek a karbantartásra azon belül a Előfizetésre, ott a licencfálj beszúrására kattintok, akkor megnyitja a dokumentumokat a gépemre és az alján ott van a megnyitás. De nekem e-mailben van a kulcs szóval akkor miért akar valamit a gépen?

Azt hittem, hogy bejön egy kis ablak ahol csak bemásolom a licenckulcsot nyomok egy okét és kész.


De nem így van. :(

Valaki segítsen kérem, már csak 13 napom van és lejár. :(

2011. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lövésem sincs. Nekem az ingyenes verzió van meg.
2011. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is az ingyenes verzió van meg. Mégis ezt írta ki. Egyszer frissítettem akkor kiírta, hogy most már jó a vírusírtó és 2012. 08.25-ig vagy valameddig jó. Aztán pár héttel utána meg azt írta ki, hogy 13 napom van még hátra. Össze vissza nyomtam mindenhova, aztán arra jutottam, hogy újra letöltöm a programot, hátha akkor jó lesz valami. Letöltöttem újra és akkor már azt írta ki, hogy 2012. 09. 01.-ig jó. Szóval elvileg megoldottam a problémát, barátomnak is kiírta, mostanában, hogy neki is lejár és frissítse, ő csak frissítette és neki egyből elfogadta a frissítést, nem kellett újra letölteni a programot.

Szóval megoldottam szerencsésen a dolgot, de azért köszi. :)

2012. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!