Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet a windows 7-et úgy...

Lehet a windows 7-et úgy telepíteni, hogy nem cd-ről bootoljon hanem azzal ami a gépen van onnan. Szóval a gépről menne a telepítése?

Figyelt kérdés
Nem nagyom értem mit hogyan kell beállítani a biosban , hogy lemezről induljon .
2011. dec. 17. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetetlen.
2011. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A telepítendő rendszernek a merevlemez bootolása előtt, és ahelyett kell elindulnia. Ez kizárja, hogy a merevlemezről futtasd, mivel ahhoz el kell indulnia.


Ugyanis ha betölt a merevlemez, azon már elindul egy operációs rendszer, és futó rendszer alól nem tudod önmagát kihúzni, nem is engedné.

2011. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem , és valaki el tudná magyarázni pontosan mit hogyan kell beállítani hogy a lemezről induljon a telepítés.

Előre is köszönöm mindenkinek.

2011. dec. 17. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a Win 7 telepítő mappájában elindítod a setup.exe-t.
2011. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Be kell állítani BIOS-osba hogy lemezről BOOToljon! Elsődleges meghajtónak a DVD meghajtót kell beállítani, utána újraindítani, és automatikusan a telepítő adatfájllait, tölti be!
2011. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

ACABMészy :neked is köszönöm ahogy írtad:

Be kell állítani BIOS-osba hogy lemezről BOOToljon!

Igen de azt nem tudom hogyan kell .

részletesen el tudná valaki magyarázni?

2011. dec. 17. 19:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre fogalmam sincs , hogy hogyan kell a biosban beállítanihogy dvd-ről induljon ahogy a fentiekben tanácsolták.
2011. dec. 18. 01:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Bekapcsolás után belépsz a BIOS-ba - általában DEL billentyű, de alaplapja válogatja, hogy mivel - ott valami boot menüt keresel, ahol a bootsorrendet be lehet állítani. Itt 1. helyre teszed a CD,DVD-t, 2. helyre pedig a HDD-t, amin az oprendszer van. Ezek után elmented a változtatásokat a BIOS-ban - általában F10, de ez is változó - és már a DVD meghajtóról fog indulni. Innen már követni kell a képernyőn az utasításokat...
2011. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Fehersrac neked külön köszönet .

Ilyen segítségre számítottam.

2011. dec. 18. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:

latom, régi a kérdés, de nincs igazatok.

ugyanis lehet telepíteni futó önrendelkezési alól, merevlemezrol, amennyiben más partíción van a telepítő.

nem a legjobb megoldás,de simán feltelepul. saját tspasztalat.

2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!