Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsek Windows...

Hogyan telepítsek Windows 7-et dvd-ről, free dos alatt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megoldani, a boltban azt mondták, hogy az f12-t nyomva elkezd bootolni, de semmi. Az interneten böngészve sem lettem okosabb ,remélem itt segítséget kapok.
2011. dec. 17. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
f2 esetleg delete gomb-al be tudsz lépni a biosba ott a boot menü alatt állítsd át az olvasóra és mentsd el igy ha a meghajtóban van a lemez automatikusan arról bootol be
2011. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem bootol be így sem.
2011. dec. 17. 23:31
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Valószínűleg rosszul lett kiírva a Win7 telepítő DVD. Ha csak a telepítőfájlokat húzod rá mint adat CD/DVD, akkor a boot szektor nem megy át.
2011. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta valahogy bebootoltattam a lemezt. Az x86 jelenti a 64 bit-et? Csak mert a 32bit-es rendszer nem lenne túl jó, nem ismerné fel a memóriámat kellőképpen. A telepítés megy, megyeget, de ha egyszer a végére ér, elölről kezdi! :S
2011. dec. 18. 01:13
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

"Az x86 jelenti a 64 bit-et?"


Nem, az a 32-bites.


"A telepítés megy, megyeget, de ha egyszer a végére ér, elölről kezdi! :S"


Miután újraindul, hogy megint elölről kezdje gyorsan vedd ki a lemezt.

2011. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már jó a rendszer! :)
2011. dec. 21. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!