Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtak adni egy kereso program...

Tudtak adni egy kereso programot ami kulombozo kiterjesztesu fajlokat keres a gepen?

Figyelt kérdés

az a lenyeg hogy a gepemben el van dugva nehany fajl ami nagyon sokat jelent es fontos h megtalaljam.

ezek a fileok pedig .vcf kiterjesztesuek

tudtok mondaani egy kereso progit amibe beallitom h mien formatumu fajlokat keressen es mindent ki dob ami a gepen van es olyan kiterjesztesu?


2011. dec. 18. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze!

Ha windowst használsz, akkor Start menü --> Keresés.

Kiválasztod a fájlok keresését és beírod, hogy " *.vcf " és enter.

Előtte azért nézd meg hogy minden meghajtón keres-e.


Ha neked mindenképpen külső program kell, akkor pedig a totalcommandertől kezdve az Everything-ig bármilyen fájlkezelő képes erre.

2011. dec. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első által írt megoldás csak xp alatt működik, legalábbis nálam a win7 beépített keresője soha nem talál semmit. Total Commanderrel szoktam fájlokat keresni.
2011. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az első által írt megoldás csak xp alatt működik, legalábbis nálam a win7 beépített keresője soha nem talál semmit."


WIN7 alatt most próbáltam ki. Bármelyik intéző ablakában a jobb felső sarokban van a keresés mező, beírod, hogy .vcf és kiadja a vcf kiterjesztésű fájlokat. Ha kell engedélyezd a rejtet mappák megjelenítését vagy az abban való keresést és ennyi...

2011. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem szó szerint értettem, h soha nem talál semmit :) Viszont gyakran előfordul, h nem találja meg, amit a TC igen.
2011. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké. Akkor már két verziót is adtunk a fájlkeresésre...
2011. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!