Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Barátaim hogyan tudnak felcsat...

Barátaim hogyan tudnak felcsatlakozni a Minecraft szerveremre?

Figyelt kérdés
Csináltam egy szervert hamachival ,én fel tudok rá menni de más nem. Mi lehet a baj?
2011. dec. 18. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Barátom, tegezz nyugodtan!


Tört verziód van-e, vagy gyári?

2011. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Írd át a server propertisben az online mod-ot true-ról false-ra.
2011. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tört és már szórakoztam ezekkel a server properties-ben tehát az online mod false a white list is false de vhogy mégsem tudnak felcsatlakozni rá
2011. dec. 18. 09:51
 4/12 anonim ***** válasza:
A gépen a tűzfal nem fogja meg?
2011. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Offold a tűzfalad és az egéb FireWall softwareket.
2011. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minden offolva ,force update-tal is próbálkoztunk de semmi.
2011. dec. 21. 20:15
 7/12 anonim ***** válasza:
mindent ellenőriztél? haverjaiddal van 1 külön hamachi szobád, hamachi be van kapcsolva, hamachi ip-dre csatlakoznak stb. ha te fel tudz menni és ökl nem akkor csakis a hamachival lehet gond
2011. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szasa2 válasza:
0%

KAPCSOLJA KI A TŰZFALAT XDDDDD

Mekkora kis buták vagytok xDD.

Csak nehogy épen kajon a gép 1 szép trójait aztán nesze neked offold a tűzfalat xDD

2013. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a bajom. Nem tudtak felvenni, pedig minden megcsinálta egy valamire nem figyeltem. Sőt nem is tudtam, hogy van ilyen. Sztm neked az Eset smart security vírusírtód van. Annak meg van saját tűzfala. Azt is ki kell kapcsolnod, ha azt akarod, hogy felmenjenek ha nem eset smart security-d van, akkor nem tdom mi lehet a probléma. De ha az van, akkor az. Ott a tűzfalat kikapcsolod, és TADAAA
2013. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

@szasa2: A tűzfal nem véd a trójaik ellen, olvass kicsit utána jobban a dolgoknak.

Ellenben egy bejövő kapcsolatot nagyon szépen meg tud fogni és meg tudja gátolni, hogy más csatlakozhasson a gépedhez kívülről egy programhoz. (Például egy szerverhez.)

2013. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!