Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet...

Melyik programmal lehet teljes mentést csinálni az operációs rendszert tartalmazó partícióról egy másik partícióra és szükség esetén a teljes rendszert visszaállítani?

Figyelt kérdés
Eddig a NERO BACKITUP3 programot használtam és DVD-re mentettem a teljes partíciót. Ez a program azonban más partícióra nem ment csak optikai lemezekre.
2011. dec. 18. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A WIN7 tudja ezt azt hiszem, de én már 10 éve a NortonGhost-ot használom. Működő Windows alatt 10 percen belül csinál egy másolatot a rendszerpartícióról egy másik partícióra, ami 15 perc alatt vissza is állítható. Nekem ez bevált...
2011. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez egy ingyenes változat?
2011. dec. 18. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem... Milyen az oprendszered, írj privátba...
2011. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csacsi2 ***** válasza:

Acronis True Image Home

[link]

2011. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ingyenes program létezik a partíciók mentésére és visszaállítására?
2011. dec. 23. 15:51
 6/9 csacsi2 ***** válasza:

Keresgess, próbálgass...

SyncBack

[link]

2011. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Keresgess, próbálgass... "


Azért egy partíció visszaállításánál eléggé erős kifejezés a próbálgass... Ha nem sikerül a próba meg a szemétbe az egész oprendszer :)

2011. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csacsi2 ***** válasza:

Fehersrac

Mivel ajánlottam egyet így jobb nem jut eszembe amit ingyenesnek írtam azt ajánlják mások (idegenek)! tehát 2-őt ajánlottam , ha nem felel meg marad a próba nem?!

Vagy soroljam fel az összes létező ingyeneset?! azért küldtem egy hivatkozást, lehetőségekkel. Mellesleg te meg semmit nem ajánlottál (ingyeneset) szóval nem sok köze van a hozzászólásodnak a kérdéshez!

2011. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs....


Csacsi2-nek igaza van. Próbálgass...

2011. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!