Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egyszerű kezelésű...

Milyen egyszerű kezelésű rajzprogramok vannak?

Figyelt kérdés

2D-s animációkat akarok rajzolni.(ilyen anime feeling,mint bleach naruto)de egyellőre a első nagy nehézségnél tartok:nagyon csúnyán rajzolok.úgyhogy gondoltam előbb okosabb ha ilyen mangaszerűséggel próbálkozok.tehát egyszerűbb programokat szeretnék.a paintel nem ment szép rajz nem volt arányos,nem lett olyan amilyenre én akartam.

remélem érthető amit akarok.a válaszokat előre is köszönöm.


2011. dec. 18. 12:58
 1/5 s.art válasza:

1.Azt hiszem a másik nagy nehézség az egér használata,ugyanis azzal nem lehet rajzolni,főleg a Paintbe,mert pikszeles szélű vonalakra képes.Tehát jó beszerezni egy Digitális rajztáblát elsősorban,ha nem akarod,hogy inhüvely gyulladásod legyen.

2.Egyszerű program és ingyenes,itt néz körül: [link]

Amire én gondolok:Pencil v0.4.4b,ill. ha érdekel még festőszoftver,ingyenes:MyPaint v1.0 (magyar) persze sok lehetőség van még,amit kiprobáltam.Üdv

2011. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,ez egy jó tipp.remélem nem drága egy olyan.
2011. dec. 18. 21:54
 3/5 s.art válasza:

Itt nézz körül a digitális rajztáblával kapcsolatban: [link] árak 10 ezertől egészen felmegy félmilkóig is.Én 24ezerért vettem még régen a Corel cégtől.Amugy nagyon hasznos és a gyerekeknek is ajánlott.

Sok sikert hozzá és kellemes ünnepeket.

2011. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi,és neked is kellemes ünnepeket.még most egyébként nem akarok venni rögtön,mert nagyon csúnyán rajzolok,és megpróbálom papíron gyakorolni.

16/F

2011. dec. 20. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Gimp-et ajánlanám (:

Én is rajzoltam vele, szerintem nem nehéz. Igaz, ha azt írtad, hogy csúnyán rajzolsz nem biztos, hogy könnyű lesz neked, de nem tudom :D

A Photoshop is jó, de kicsit nehéz vele rajzolni szerintem.


Úgyhogy akkor Gimp :D [link]


Meg youtube-on is kereshetnél videó tutorial-okat. Ott megnézheted, hogy hogyan is rajzolják sokkal egyszerűbb mintáról készíteni egy rajzot. :P


Itt van egy pár találat válogass kedvedre :D http://www.youtube.com/results?search_query=anime+digital+pa..


Remélem segítettem (:

16/L

2012. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!