Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok játékot gépről...

Hogy tudok játékot gépről áttölteni androidos telóra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 14:38
 1/5 Argloss ***** válasza:
Adatkábel, Bluetooth, Wifi... Persze PC-s játék nem fog elindulni a telefonodon, de ha Androidos APK-t akarsz átmásolni akkor ezek a módok vannak. Ha átraktad, akkor a telefonod fájlkezelőjével már csak meg kell nyitni és telepíteni. (Ha ilyen nincsen a telefonodon, akkor a Marketről tölts le valamit, én az ES File Explorert kedvelem...)
2011. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Argloss ***** válasza:
Azt elfelejtettem még, hogy ebben az esetben engedélyezned kell a külső forrásból telepítést. De ezt majd kiírja ha megpróbálkozol vele, szóval nem muszáj keresgélned ezt a beállítást...
2011. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eddig tudom h usb-vel rákötöm de a file-al mit csináljak, hova másoljam, vagy ha már bedugtam a telót feltelepíti magától?(nem pc játék xd)
2011. dec. 19. 13:26
 4/5 Argloss ***** válasza:

Van aki úgy gondolja, hogy lehet rá bármit rakni, nem tudhatom mennyire értesz hozzá, ezért próbálok szinte mindenre kitérni.. :)

Rárakod a memóriakártyára az APK-t, aztán lecsatlakoztatod a gépről a telefont. A telefonon lévő fájlkezelővel (amivel meg tudod nézni a memóriakártya tartalmát) megnyitod az APK fájlt és telepíted. Ekkor figyelmeztethet a korábban írtakra, amit engedélyezve feltelepül majd a program vagy játék...

2011. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a helpet
2011. dec. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!